Należy pamiętać, że łączenie Esperalu z alkoholem może wywołać szereg skutków takich jak:

• duszności;
• kołatanie serca;
• zaczerwienienie twarzy;
• bóle głowy;
• nudności.

Disulfiram nie wchodzi jednak w interakcję z lekami czy innymi substancjami więc pod warunkiem zachowania abstynencji wszywki alkoholowe są bezpieczne dla pacjenta.

O Klinice

Zajmujemy się od wielu lat pomocą w walce z uzależnieniem od alkoholu i niezmiennie odnosimy na tym polu sukcesy. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz korzystaniu ze sprawdzonych, skutecznych metod pacjenci mogą otrzymać od nas profesjonalną pomoc. Zawsze działamy wedle procedur medycznych największą uwagę zwracając na samopoczucie i dobro pacjenta. Działamy przez 24 h na dobę oraz jesteśmy mobilni – a to oznacza pomoc dla każdego pacjenta wymagającego wsparcia w trudnych chwilach. Zdając się na nasze doświadczenie powierzacie Państwo zdrowie swoje czy też swoich bliskich w dobre ręce.

Dostarczamy także kroplówki i wlewy witaminowe w Łodzi dla osób w różnym wieku.

Nasz Gabinet znajduje się w mieście Łódź i świadczy profesjonalne zabiegi działające wspomagająco w leczeniu alkoholizmu. Doświadczona kadra lekarzy specjalistów dba o wysoki poziom usług medycznych a korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań jest gwarancją skuteczności.

Wielu zadowolonych pacjentów jest dla nas świadectwem tego, że nasza praca przynosi efekty. Chętnie doradzimy najlepszy sposób leczenia i zaproponujemy indywidualnie dobrane rozwiązanie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem:

Oferujemy dwie opcje przeprowadzenia implantacji leku:

1. Komfortowa - wraz ze specjalnymi rozpuszczalnymi nićmi, szwem kosmetycznym oraz opatrunkiem antybakteryjnym;

2. Ekonomiczna - Zabieg jest całkowicie bezbolesny a jego niewielki poziom komplikacji pozwala niemal natychmiast powrócić do aktywnego życia.