rozwijana nawigacja menu

Proces leczenia esperalem

Pomoc w nałogu alkoholowym

Zadzwoń

Esperal co się stanie jak wypijesz

Wszywka alkoholowa to lekarstwo na wyleczenie choroby alkoholowej. Disulfiram jest w środku wszywki alkoholowej. Operacja z użyciem esperalu ma wpływ na zahamowanie metabolizmu płynu alkoholowego w ciele pacjenta. Z racji tego pacjent po ingerencji chirurgicznej z użyciem wszywki alkoholowej, przechodzi negatywne skutki podtrucia cieczą alkoholową. Wszywka alkoholowa z Nasz Gabinet Łódź umożliwia trzeźwość w trakcie 8 do 12 miesięcy. Disulfiram inaczej esperal może zagwarantować nieprzerwaną wstrzemięźliwość alkoholową przez stres w związku z oddziaływaniem na siebie esperalu z płynami etylowymi wewnątrz chorego.

Esperal jak wygląda zabieg

Operacja trwa 30 minut. Doktor z Łódź aplikuje znieczulenie regionalne, które daje komfort. Esperal potocznie wszywka alkoholowa jako kapsułka, osadzana jest w ciele w strefie pośladków oraz pod łopatką. Zadrapanie po działaniach medycznych z użyciem esperalu zabliźnia się po 7-10 dniach. Uzależniony od alkoholu po implantacji wszywki alkoholowej ma pełną dyspozycję żeby wcielać w życie dowolnie wybrane zadanie np. być kierowcą auta, wykonywać prace wysiłkowe oraz wytężać uwagę.

Esperal czy są skutki uboczne

Esperal to przede wszystkim użytkowany i niezagrażający życiu lek zaleczający chorobę alkoholową. Da się wykorzystywać odmiennie tabletki równocześnie. Lekarze z Nasz Gabinet Łódź gwarantują, że użytkują oryginalny esperal. Stawka wiąże się z rodzajem zabiegu. Szerzą się sprecyzowane obostrzenia dla wszycia wszywki alkoholowej :niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram, ciąża, karmienie piersią i staranie się o dziecko. Przed operacją esperalu koniecznie potrzebna jest abstynencja w czasie 12-48 godzin oraz udokumentowana dorosłość.